Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Prezydent i zastępca spotkali się z ministrem. Czego dotyczyły rozmowy?

17:35, 05.05.2021 Aktualizacja: 12:01, 17.10.2025
Skomentuj Prezydent i zastępca spotkali się z ministrem. Czego dotyczyły rozmowy?

Prezydent Konina Piotr Korytkowski oraz jegozastępca ds. gospodarczych Paweł Adamów spotkali się dzisiaj z GrzegorzemPiechowiakiem, sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

Jak poinformował wmediach społecznościowych Piotr Korytkowski z ministrem GrzegorzemPiechowiakiem spotkali się w ważnych dla miasta sprawach gospodarczych. Rozmowydotyczyły między innymi polskiego autobusu wodorowego, dostaw gazu ziemnegooraz zwiększenia wsparcia dla konińskich inwestorów.

O tym spotkaniu naTwitterze poinformowało również Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.Także w mediach społecznościowych napisał o nim Grzegorz Piechowiak, że rozmawiałz prezydentem Konina i jego zastępcą o potencjalne inwestycyjnym miasta wkontekście sprawiedliwej transformacji Wielkopolski Wschodniej.

Prezydent Konina odwiedził równieżsiedzibę Polsatu. Przed budynkiem stacji, której właścicielem jest ZygmuntSolorz, Piotr Korytkowski zrobił sobie zdjęcie w wodorowym Hyundai Nexo. – WPolsce zaczynają być rejestrowane pierwsze samochody na wodór. Problememzwiązanym z ich popularnością jest to, że w kraju nie ma jeszcze ani jednejstacji tankowania wodoru. Czy pierwsza będzie w Koninie? – napisał w mediachspołecznościowych Piotr Korytkowski. Jak wiadomo, ZE PAK chce inwestować w przedsięwzięciazwiązane z wodorem. W elektrowni Konin będzie on produkowany. W naszym mieściema też powstać stacja tankowania wodoru dla aut osobowych i autobusów.

zdj. nr 1: Twitter/Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

zdj. nr 2 i 3: Facebook/Piotr Korytkowski

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%