Od kilku dni PGKiM w Koninie prowadzi prace związane z pozimowymoczyszczaniem miasta.
Prezydent Konina w mediach społecznościowych przyznaje,że w ostatnim czasie otrzymuje pytania o sprzątanie chodników i ścieżekrowerowych z pozostałości piasku po zimie. Jak informuje, od kilku dni PrzedsiębiorstwoGospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prowadzi prace związane z pozimowymoczyszczaniem miasta. – Do sprzątnięcia pracownicy PGKiM mają spory obszar –dodaje Piotr Korytkowski. Na co wskazują przedstawione przez niego dane. Toponad 1,5 miliona metrów kwadratowych dróg i ulic, niemal pół miliona mkw.chodników i ścieżek rowerowych oraz ponad 120 tysięcy mkw. placów i parkingów. –Bardzo proszę o cierpliwość i zapewniam, że wszystkie zamiatarki pracują napełnych obrotach, za co oczywiście dziękuję pracownikom PGKiM Sp. z o. o. wKoninie – dodaje Piotr Korytkowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz