Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Od poniedziałku więcej zapłacimy za autostradę. Z Konina do Nowego Tomyśla

16:46, 12.02.2021
Skomentuj Od poniedziałku więcej zapłacimy za autostradę. Z Konina do Nowego Tomyśla

Złotówkę więcej, za każde 50 kilometrów przejazdu,zapłacą kierowcy aut osobowych poruszający się autostradą A2 z Konina do NowegoTomyśla. Podwyżki dotyczą także innych pojazdów. Wyższe stawki obowiązywać będąod poniedziałku, 15 lutego, od godziny 6.00.

Do tej pory opłatadla aut osobowych i motocykli wynosiła 22 zł za przejazd 50 kilometrów drogi. Odponiedziałku za każdy z trzech odcinków A2 na trasie pomiędzy Koninem a NowymTomyślem trzeba będzie zapłacić po 23 zł.

Stawki dlapozostałych pojazdów będą wynosić: • 34 zł – pojazdy samochodowe o dwóch osiach, z których co najmniej jednawyposażona jest w koła bliźniacze oraz motocykle i pojazdy samochodowe o dwóchosiach z przyczepami, • 52 zł – pojazdy samochodowe o trzech osiach oraz pojazdy samochodowe o dwóchosiach, z których co najmniej jedna wyposażona jest w koła bliźniacze zprzyczepami, • 80 zł – pojazdy samochodowe o więcej niż̇ trzech osiach oraz pojazdysamochodowe o trzech osiach z przyczepami, • 230 zł – pojazdy ponadnormatywne.

Jak informuje Autostrada Wielkopolska, zmiana stawek spowodowanajest rosnącymi kosztami utrzymania autostrady oraz wzrostem inflacji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%