Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Przejście przez tory na Okólnej ostatecznie do likwidacji. Jak wygląda nowa trasa?

19:09, 24.11.2020 Aktualizacja: 16:18, 26.10.2025
Skomentuj Przejście przez tory na Okólnej ostatecznie do likwidacji. Jak wygląda...

To na pewno dużazmiana dla mieszkańców tej części Konina. Formalnie przestaje funkcjonować przejścieprzez tory na ulicy Okólnej. Piesi i rowerzyści kierowani są teraz na nowowybudowany łącznik ulic Paderewskiego i Wyzwolenia. Trasa jest teraz dużo bardziejskomplikowana.

Przejazd przez tory na ulicy Okólnej ma swoją historię. Mimoże jeszcze nie było wiaduktu, nagle został zamknięty. Po interwencjachmieszkańców i władz miasta został udostępniony przez PKP PLK, ale już tylko dlapieszych i rowerzystów, ale z zastrzeżeniem, że zostanie całkowiciezlikwidowany po wybudowaniu wiaduktu. I to się właśnie dzieje.

PKP PLK informuje, że piesi i rowerzyści mogą korzystać znowo wybudowanego łącznika (ul. Paderewskiego-Wyzwolenia) który – jak czytamy wkomunikacie – pozwala w bezpieczny sposób przedostać się wszystkim uczestnikomruchu pomiędzy Zatorzem a V osiedlem.

Jak wiadomo, droga jest teraz bardziej skomplikowana niżpoprzednia. Prowadząca do wybudowanej przy nowej trasie klatki schodowej (jużodwiedzanej także przez wandali i bałaganiarzy) jest dłuższa i bardziej kręta.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%