Jutro, 11 listopada,mieszkańcy gminy Wilczyn mogą za darmo odebrać chryzantemy. – Bardzo prosimy,by odbywało się to z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i wszelkichobostrzeń związanych ze stanem pandemii – przypomina wójt Grzegorz Skowroński. Jak informuje dziś Urząd Gminy w Wilczynie,od jutra tj. 11 listopada mieszkańcy mogą nieodpłatnie zaopatrzyć się w chryzantemydoniczkowe. Samorząd włączył się do akcji prowadzonej przez AgencjęRestrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i zgłosił chęć nieodpłatnegowykorzystania kwiatów od hodowców i sprzedawców chryzantem, którzy nie mogliich sprzedać z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Kwiaty dostępnebędą przy cmentarzu parafialnym w Wilczogórze, do wyczerpania zapasów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz