Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Ślubowanie pierwszaków. Uroczyście, ale w salach lekcyjnych i bez akademii

19:53, 20.10.2020 Aktualizacja: 09:49, 11.10.2025
Skomentuj Ślubowanie pierwszaków. Uroczyście, ale w salach lekcyjnych i bez akademii

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Golinie zostali oficjalnieuczniami placówki. Ze względu na sytuację epidemiczną ślubowanie przebiegałow salach lekcyjnych, bez akademii i gości. – Uroczystość skrócona została doniezbędnego minimum, nie tracąc jednak przy tym nic ze swojej podniosłości –informuje Przemysław Ciesielski, nauczyciel z SP w Golinie.

Przyzachowaniu obostrzeń sanitarnych, symbolicznegopasowania dokonała dyrektor EwaKutnik. Poprzedziło je złożenie ślubowania, którego świadkami byli wychowawczynie – Iwona Kasprzak (Ia), Danuta Wysokowska (Ib), AgnieszkaDobrowolska (Ic) i nauczyciel wspierający Marta Kucharska (Ia).

Poślubowaniu pierwszoklasiści otrzymalidyplomy oraz pamiątkowe medale i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

zdj. Marta Kucharska

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%