Dawid Przybyszewski jednak zostaje w Górniku Konin. Dwudziestoczterolatek stanowił w ubiegłych sezonach o sile ataku trzecioligowca z naszego miasta. Zarówno w przedsezonowych sparingach, jak i w pierwszych dwóch meczach Górnika w nowym sezonie drugiej grupy III ligi, w zespole wyraźnie brakowało napastnika. Klub poinformował właśnie, że przy ul. Dmowskiego w nowej edycji rozgrywek pozostanie Dawid Przybyszewski, który w wakacje nie trenował z „biało-niebieskimi” z powodu kontuzji. Przez dłuższy czas jego przyszłość w Górniku była sporą niewiadomą. Przybyszewski został piłkarzem konińskiego trzecioligowca w sezonie 2017/2018. Od tej pory wiódł w drużynie prym pod względem liczby strzelanych goli i notowanych asyst. Przybyszewski wybiegnie na trzecioligowe boiska w biało-niebieskim stroju najprawdopodobniej już w najbliższą sobotę (15 sierpnia). Tego dnia, o godz. 17.00 podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego zmierzą się na wyjeździe z KP Starogard Gdański. grafika: Górnik Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz