Choć z kraju docierają informacje o kolejnychzakażeniach SARS-CoV-2, na terenie miasta i powiatu konińskiego statystyki odwielu dni się nie zmieniają. Dotychczas stwierdzono 12 przypadków wyników dodatnich (plus dwie osoby z powiatu kaliskiego).
W tej chwili w szpitaluprzebywają cztery osoby podejrzane o zakażenie, w kwarantannie -84 (5 z kontaktu, 79 granicznych), w izolacji - 2 (z powiatu kaliskiego oczekujące na drugi ujemny wynik).
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz