Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Bezdomni powrócili na skarpę przed KDK-iem. Czy to problem nie do rozwiązania?

23:37, 30.04.2020 Aktualizacja: 08:27, 20.10.2025
Skomentuj Bezdomni powrócili na skarpę przed KDK-iem. Czy to problem nie do...

Bezdomni wrócili naskarpę przed KDK-iem. - Koczują na ławkach, zbierają się w grupach, spożywająalkohol. Rozumiemy, że nie mają gdzie mieszkać, ale czy w obecnej sytuacjizagrożenia koronawirusem, służby miejskie nie powinny bardziej zainteresowaćsię tym tematem? - pyta nasza czytelniczka.

- Przechodzę tamtędy codziennie w drodze do sklepu. Zakażdym razem mijam grupkę osób z tobołami, leżących na ławkach, załatwiających sięw krzakach, pijących alkohol - alarmuje pani Katarzyna. - Nie dosyć, że sami nie przestrzegają żadnychzasad higieny, to są zagrożeniem dla innych. Zdaję sobie sprawę z tego, że należybyć wyrozumiałym, bo życie tym ludziom się nie ułożyło, ale czy naprawdę musimybyć na nich skazani? A może służby miejskie powinny znaleźć dla nich jakieśinne miejsce?

- To jak walka z wiatrakami - komentują strażnicy miejscy. -Przyjeżdżamy, upominamy, wręczamy maseczki. Oni się rozchodzą, a po jakimśczasie wracają. Ten problem wraz z nadejściem cieplejszych dni, niestety się powtarza.Tak samo było w ubiegłym roku.

Czy rzeczywiście problem jest nie do rozwiązania? I to wdobie pandemii, kiedy higiena i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa jest dziśna pierwszym miejscu?

ka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%