E-sportowa reprezentacja Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie w wielkim finale „Grarantanna Cup”. Zawodnicy z naszego miasta zanotowali trzy zwycięstwa w finale laddera #2. O awans do wielkiego finału koninianie walczyli po raz drugi. Przed tygodniem drużyna „Kopernika” rywalizowała w zmaganiach laddera #1, w ramach których dotarła do 1/32 finału. Tym razem zawodnikom z naszego miasta poszło lepiej. W pierwszym starciu koninianie poradzili sobie gładko z ekipą „meh” z Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie, którą pokonali 16:4. Zdecydowanie cięższa przeprawa czekała „Koperasa” w starciu 1/16 finału z „zslp nr 1” (Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach). Ta potyczka zakończyła się wygraną naszych – 16:9. Ostatnim przeciwnikiem konińskich e-sportowców była drużyna „Sadowa Gaming”, którą „Kopernik” pokonał 16:6. Komplet trzech wygranych dał koninianom awans do zaplanowanego na 16 maja wielkiego finału Grarantanna Cup. Najlepsze drużyny tej fazy zostaną uhonorowane nagrodami.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz