Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Maseczkomat stanął na Zatorzu. Zainteresowanie maseczkami przerosło oczekiwania, już ich zabrakło

18:24, 20.04.2020 Aktualizacja: 09:53, 25.10.2025
Skomentuj Maseczkomat stanął na Zatorzu. Zainteresowanie maseczkami przerosło...

Od czwartku,16 kwietnia każdy z nas, wychodząc z domu musi mieć na twarzy maseczkę. Abyułatwić do nich dostęp Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze w centrum osiedla postawiłaspecjalny automat. – Tym działaniem chcieliśmy pomóc mieszkańcom i zapewnić imdostęp do maseczek, rękawiczek i płynów dezynfekujących – mówi MaciejOstrowski, prezes SM Zatorze.

Maseczkaflizelinowa za 6,00 zł, płyn do dezynfekcji za 7,00 zł - taki asortymentoferuje automat stojący obok Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Szeligowskiego,na Zatorzu. – Pomysł na maseczkomat narodził sie w momencie, kiedy wprowadzononakaz noszenia maseczek. Zacząłem szukać firm oferujących takie i znalazłem –przyznaje Maciej Ostrowski. Jak podkreśla, w czasie kiedy maseczki stały siętowarem deficytowym, w automacie można je kupić wygodnie i bez narażaniaswojego zdrowia. Maszyna stoi w centrum osiedla od minionego czwartku, działa odpiątku. Dziś już zabrakło w niej maseczek! – Zainteresowanie przerosło naszeoczekiwania. Od jutra zaczną się sukcesywne dostawy, aby zapewnić asortyment nabieżąco. Ceny są bardzo przystępne – podkreśla. I dodaje, że firma z którąpodjął współpracę pracuje nad wdrożeniem kolejnego automatu na Zatorzu, tymrazem z możliwością płacenia zbliżeniowo.

Umowazawarta przez Spółdzielnię jest barterowa. W zamian za wynajęcie miejsca SMdostaje 20 litrów płynu dezynfekującego i 100 maseczek miesięcznie. Płynzostanie wykorzystany przez pracowników do czyszczenia poręczy, klamek,włączników, a takie prace wykonujemy dwa razy dziennie. Maseczki natomiasttrafią do pracowników administracyjnych i służb technicznych spółdzielni.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%