Sportowcy nie mogą trenować w halach, więc nietypowy moment wykorzystali pracownicy konińskiego MOSiR-u. Dzięki ich zaangażowaniu hala „Rondo” zyskuje nowy blask. – Nasi pracownicy zrobili już kawał dobrej roboty, jednak to nie koniec! Wiecie, że nasza hala została naprawdę nieźle odświeżona?! – czytamy w poście opublikowanym na facebookowej stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie. W ostatnim czasie w największej konińskiej hali sportowej wykonano następujące prace: pomalowano obramowania na grzejnikach po stronie okien, poręcze, murek na trybunach i schody. Ponumerowano też zamontowane wcześniej nowe siedziska na trybunach. Odnowiony został również parkiet. Pracownicy MOSiR-u umyli rozsuwane trybuny oraz wyprali halowe wykładziny. W planach jest jeszcze malowanie ściany od strony okien. Renowacji poddano pomieszczenie z węzłem akustyczno-oświetleniowym. Trwa też malowanie szatni numer 1, z kolei w toalecie na górze zamontowano lustra. Źródło i fot.: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz