Znacznych rozmiarów stóg złożony zesprasowanych balotów spłonął dziś w nocy w miejscowości Pokoje, w gm. Słupca. Strażacynadzorowali jego wypalenie.
Dziś w nocy, o godz. 2.19 dyżurny stanowiska kierowania PSP wSłupcy odebrał zgłoszenie o pożarze stogu w Pokojach gm. Słupca. Początkowo zezgłoszenia nie wynikało jak duży jest to pożar. Po dojeździe na miejsce okazałosię, że pali się stóg złożony ze sprasowanych balotów, znacznych rozmiarów. Namiejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Słupca oraz OSP Kamień i CieninKościelny. Strażacy na miejscu podjęli decyzję, że będą kontrolować wypalaniesię tego stogu, gdyż pożar opanował już całą jego powierzchnię. Ze względu nato, że stóg znajdował się blisko drogi, zabezpieczono teren w celu uniknięcianiebezpieczeństwa dla ruchu. Szczegóły dotyczące przyczyn pożaru ustala policja,jednak niewykluczone, że było to podpalenie.
zdjęcia: mł. ogn. D. Śrubas
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz