Region

Zamknij

Dodaj komentarz

50 lat na dobre i na złe! Dziesięć par świętowało w Sompolnie Złote Gody

12:04, 22.10.2016 Aktualizacja: 11:24, 20.10.2025
Skomentuj 50 lat na dobre i na złe! Dziesięć par świętowało w Sompolnie Złote Gody

Dziesięć parmałżeńskich z terenu miasta i gminy Sompolno obchodziło w ubiegły piątek wyjątkowyjubileusz – Złote Gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego!

Szczęśliwi i wierni małżonkowie pojawili się o godzinie15.00 w sali ratusza w Sompolnie. Uroczystego aktu odznaczenia medalami dostojnychjubilatów dokonał Roman Bednarek, burmistrz Sompolna w asyście swojej zastępcy JoannyRaźniewskiej oraz Danuty Kołackiej, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Medale nadane przez prezydenta RP w rocznicę ślubuotrzymali: Eugenia i Kazimierz Gołdyn z Sompolna, Eugenia i Zygfryd Głowaccy z Mostek, Barbara i Jerzy Kijak zMostek, Danuta i Kazimierz Kołakowscy z Sycewa, Krystyna i Kazimierz Kowalscy zPaprocina, Melania i Jan Kucal z Sompolna, Kazimiera i Kazimierz Leśniewscy zRacięcic, Aurelia i Zdzisław Piguła ze Stefanowa, Jadwiga i Bogdan Teńczyk zSompolna oraz Janina i Stanisław Walczak z Mostek.

Burmistrz pogratulował małżonkom pięknego jubileuszu, życzącjednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnymposzanowaniu. Pary otrzymały listy gratulacyjne i kwiaty.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%