Nie było wielu emocji w siatkarskich, drugoligowych derbach naszego regionu. Wilki Wilczyn pokonały SPS Konspol Słupca bez straty seta. W żadnej z części tej rywalizacji słupczanie nie przekroczyli granicy dwudziestu punktów. Spotkanie trwało niespełna półtorej godziny. W pierwszym secie siatkarze SPS Konspol ugrali czternaście punktów. W drugim – piętnaście oczek. W ostatniej partii rywalizacji słupczanie pokazali się z nieco lepszej strony, zdobywając dziewiętnaście punktów. Po dwóch kolejkach nowego sezonu i dwóch rozegranych spotkaniach SPS Konspol ma dwa punkty i jest piąty w drugoligowej tabeli. Wilczynianie rozegrali jeden mecz (pauza w pierwszej kolejce) i z trzema oczkami zajmują czwartą lokatę. W następnej serii spotkań Wilki zagrają u siebie ze Stalą Grudziądz, a SPS Konspol będzie pauzował.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz