Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Wilki Wilczyn lepsze w siatkarskich derbach regionu. Nie pozwolili na stratę choćby jednego seta

14:26, 11.01.2023 Aktualizacja: 03:14, 10.10.2025
Skomentuj Wilki Wilczyn lepsze w siatkarskich derbach regionu. Nie pozwolili na...

Nie było wielu emocji w siatkarskich, drugoligowych derbach naszego regionu. Wilki Wilczyn pokonały SPS Konspol Słupca bez straty seta. W żadnej z części tej rywalizacji słupczanie nie przekroczyli granicy dwudziestu punktów. Spotkanie trwało niespełna półtorej godziny. W pierwszym secie siatkarze SPS Konspol ugrali czternaście punktów. W drugim – piętnaście oczek. W ostatniej partii rywalizacji słupczanie pokazali się z nieco lepszej strony, zdobywając dziewiętnaście punktów. Po dwóch kolejkach nowego sezonu i dwóch rozegranych spotkaniach SPS Konspol ma dwa punkty i jest piąty w drugoligowej tabeli. Wilczynianie rozegrali jeden mecz (pauza w pierwszej kolejce) i z trzema oczkami zajmują czwartą lokatę. W następnej serii spotkań Wilki zagrają u siebie ze Stalą Grudziądz, a SPS Konspol będzie pauzował.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%