Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Bawi się 300 osób. Pożegnanie lata na Południowej

12:41, 06.09.2019 Aktualizacja: 21:59, 22.10.2025
Skomentuj Bawi się 300 osób. Pożegnanie lata na Południowej

Integracjamiędzypokoleniowa, wspólna zabawa i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu!W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Południowej w Koninie trwa właśnie piknik integracyjny na pożegnanielata. Bawi się na nim blisko 300 osób, podopiecznych warsztatów terapiizajęciowych, środowiskowych domów samopomocy oraz domów pomocy społecznej zterenu całego miasta.

Już wczesnym popołudniem Południowa zaczęła tętnić życiem. Wogrodzie rozstawione zostały stoły, a chętni mają okazję potańczyć izaprezentować swoje umiejętności, również wokalne. – Naszespotkanie ma na celu zintegrowanie osób niepełnosprawnych, tych starszych itych młodszych – mówi Mirosława Nowak, prezes zarządu Stowarzyszenia Domów PomocySpołecznej „Pomoc”, które jest organizatorem imprezy integracyjnej. – Mamy nadzieję, że impreza jeszczebardziej scali nasze środowisko, a uczestnikom dostarczy radości iniezapomnianych wrażeń.

Jak się okazuje – wspólne świętowanie „Pożegnania lata” majuż swoją tradycję i na stałe wpisało się w kalendarz Stowarzyszenia „Pomoc”. –Bawimy się już po raz dziewiąty –mówi Mirosława Nowak. – Trzeba też pamiętać, że ta huczna zabawa towytężona praca dla opiekunów i pracowników Stowarzyszenia. Włożyliśmy mnóstwozachodu, żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Ale myślę, że się udałoi że wszyscy bawią się doskonale.

– To bardzo ważnymoment dla pracowników ośrodków pomocy społecznej, domów, czy warsztatów –dodaje Anna Kuczyńska, członek zarządu Stowarzyszenia„Pomoc”. – To okazja, żeby wymienić się doświadczeniami.

Muzyka w ogrodzie na Południowej grać będzie jeszcze długo –do ostatniego gościa. Na uczestników czeka obiad i podwieczorek. A już dziśwszyscy przygotowują się na przyszłoroczną, jubileuszową, dziesiąto imprezęintegracyjną z okazji pożegnania lata. –Na pewno będzie huczna – zapowiada Mirosława Nowak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%