W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
paribas

Aktualności


Sześć komitetów zarejestrowało swoich kandydatów do sejmu. O senat powalczą u nas dwie osoby

2019-09-04 11:06:10
Sześć komitetów zarejestrowało swoich kandydatów do sejmu. O senat powalczą u nas dwie osoby

Sześć komitetów wyborczych zarejestrowało swoich kandydatów do sejmu w naszym okręgu (nr 37). W Koninie i okolicach natomiast tylko 2 osoby będą walczyć o mandat senatora. To Margareta Budner (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Maciej Sytek (Koalicja Obywatelska).

W naszym okręgu wyborczym wybierzemy 9 posłów. Sześć komitetów zarejestrowało listy. To Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów, Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska i Zieloni), Konfederacja Wolność i Niepodległość, Prawo i Sprawiedliwość, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej. Niewykluczone, że dojdą u nas jeszcze dwa zgłoszone komitety, ale jeśli w skali całego kraju zdobędą podpisy w przynajmniej połowie okręgów wyborczych.

W wyborach do senatu w okręgu nr 93 (obejmującym Konin oraz powiaty koniński, kolski, turecki) zgłoszono tylko dwoje kandydatów. Są to Margareta Budner z Prawa i Sprawiedliwości oraz Maciej Sytek, reprezentujący Koalicję Obywatelską. W okręgu nr 92 (gnieźnieński, słupecki, średzki, śremski, wrzesiński) jest czterech kandydatów. To Mirosław Piasecki (niezależny), Paweł Arndt (Koalicja Obywatelska), Michał Jurga (Konfederacja Wolność i Niepodległość) oraz Robert Gaweł (Prawo i Sprawiedliwość).

Nazwisko i imiona

Komitet

JANKOWSKI Zdzisław Kazimierz

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

MACIEJEWSKI Eugeniusz

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

PATERKIEWICZ Mirosław Sławomir

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

URBANOWSKA Julia

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

KRENZ Mariola Ewa

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

CIESIELSKA Milena

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

RUSIN Andrzej

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

MISIAK Danuta

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

GÓRA Mieczysław Piotr

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

ŚWIĄTEK Piotr

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

KURCZEWSKA Urszula Halina

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

DOROSZUK Agnieszka Joanna

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

HYBIAK Tomasz

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

NOWAK Tomasz Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

STĘPIEŃ Miłosława Dorota

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

HENNIG-KLOSKA Paulina

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

MOKRACKI Artur Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NIEWIAROWSKI Ireneusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

CIESIELSKI Grzegorz Józef

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

SZURGOT Andrzej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KUBIAK Barbara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

GAŁAN Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

URBANEK Hieronim Michał

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

WINIARSKA Danuta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NISZCZAK Inez Magdalena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KUBISIAK Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

MAREK Alicja Teresa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

ŚMIGASZEWSKI Stefan Julian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

MATLEWSKA Żanetta Magdalena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

BUDZIŃSKA Mariola

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

PILAK Dariusz Józef

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

BRYŁKA Anna Mirosława

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

JÓŹWIAK Maciej

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

KORZENIEWSKI Eryk

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

RUSIN Paweł Rafał

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

GRONEK Przemysław Tomasz

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

JANKOWIAK Łukasz

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

WIŚNIEWSKA Karolina Zofia

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

SMOLAREK Andrzej Zbigniew

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

WIŚNIEWSKA Kinga

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

NOWICKA Jolanta Elżbieta

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

PODOLSKA Monika

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

SADZISZ Katarzyna Antonina

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

GŁOWACKA Izabela

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

RAKOWSKI Jakub Michał

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

STRZELECKI Mirosław Eugeniusz

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

PINIŃSKA Anna

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

TALENT-DOMINIAK Jakub Michał

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

HOFFMANN Zbigniew Grzegorz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

CZARNECKI Witold Wojciech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DOLATA Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

BARTOSIK Ryszard

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GALEMBA Leszek Ryszard

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

OSTROWSKI Krzysztof Jan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WASZKOWIAK Marek Henryk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

POPKOWSKI Robert Adam

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WOŹNIAK Anna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WOJNA Paweł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

SZYKOWNA Anita Aldona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DERUCKA-KOŁATA Emilia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GRABOWSKI Łukasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

CICHACKA Małgorzata Marta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

BARTKOWIAK Jacek Dariusz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MUSIAŁEK Halina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ITMAN Zofia Mariola

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

TOMCZAK Jacek Jerzy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

MAJDA Anna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KOCAJ Władysław

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

TOMICKI Marek Stanisław

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ŁYKOWSKI Piotr

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

STĘPA Teodor

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

WESOŁOWSKI Marek Kazimierz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

PYRZYK Michał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

GUZIK Paweł Jerzy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ZIELIŃSKA Barbara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

STAJKOWSKA Izabela

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

REMISZ Urszula Barbara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

FRANKOWSKA Bożena Alina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

MACIEJEWSKA Irena Elżbieta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

BRZOSKI Bernard Marek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

BERLIK Jerzy Andrzej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

NOWAK Paulina

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

TOMASZEWSKI Tadeusz

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

WNUK Andrzej Jacek

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

NAWROCKI Ryszard Piotr

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

GALĘBA Robert

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

MACIEJEWSKA Joanna Maria

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KLECZEWSKI Paweł

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KUBICKA-SZTUL Krystyna

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

JARONIEWSKA Jadwiga Elżbieta

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

SIKORSKI Marek

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

PAROL Kacper

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

STAWICKI Leszek Grzegorz

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

PRZYBYŁA Sylwia

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

BUNALSKA Martyna

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

BARTKOWIAK Paweł

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

CZAPCZYK Tomasz

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

BĄK Anna

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

WILCZEWSKI Dariusz

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:




su_arez@wp.pl
Atlantyda to są emeryci zawiedzeni uczuciowo, więc szukają szczęścia w...polityce;)...@a jak wygląda szczęście w polityce to mogą powiedzieć tylko nieliczni,ci Co mieli w historii prawdziwą władzę...np.adolf malarz,tynkarz akrobata... ps.konkurs do wyrobionych politycznie i niepolitycznie...Kto do 6 września do godziny 12.00 czasu polskiego;) wyślę odpowiedź na pytanie... co łączy lidera partii Azer,jedynki w Koninie i Grzegorza schetyne ten otrzyma nagrodę niespodziankę..(. adres email su_arez@wp.pl)....**Powodzenia w odnalezieniu odpowiedzi###...
Atlantyda
Chyba maja literówkę w nazwie, winno być : KOMITET WYBORCZY AKCJA ROZWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW.
prognoza szczegółowa PIS
Lista PIS-mandaty 1=mandat,2-0,3-mandat,4-mandat,5-0,6 -mandat,7-mandat-?,8-mandat.Reszta odda głosy na budowanie potęgi listy.Senat 1- mandat w cuglach.
prognoza wyborcza
Komuszki 1 mandat,PO 2 PIS 6 mandatów Senat dla PIS i pozamiatane.Zielone kombinatory na śmietnik historii.
Vox populi
Krótkie news press... zawiedzeni uczuciowo emeryci..do Ciechocinka!!!!Dolata, dosyć już tych kadencji w sejmie!!! Film vegi "polityka"-0$tatnia nadzieja Grzegorza schetiino--bilety za free dla pierwszych 5 osób u posła Nowaka;)/////waszkowiak gdzie się pchasz i tak ci ta 7-mka nie pomoże!!!! pozostałości po 5 armii Kukiza wesprą konfederację...aby systemowy zdrajca Kukiz nie zdążył reanimować PSL/////Nawrocki z SLD wnuki bawić a nie do koryta, mało ci??///...


Jesteśmy na: