Dwa samochodyzderzyły się na ulicy Kolejowej w Grzegorzewie. Poszkodowani zostali kierowcy.
W wypadku uczestniczyły volkswagen golf oraz opel astra. Dyżurnykolskiej straży do działań zadysponował strażaków z JednostkiRatowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa. – Poprzybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowali tylkokierowcy, którzy opuścili uszkodzone pojazdy przed przybyciem zastępów strażypożarnej. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym,następnie przekazali ich przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwamedycznego. Działania ratownicze przez 1 godzinę i 24 minuty prowadziło 10strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja – informujemł. bryg. Jacek Wiśniewski, rzecznik prasowy KP PSP Koło.
zdj. KP PSP Koło
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz