Dwudziestoletnia Monika Sowalska występowała w Koninie od sezonu 2015/2016. Przez pewien czas była pierwszą golkiperką Medyka. Później miejsce to zajęły kolejno: Emily Dolan i obecna bramkarka Medyka, Stephanie Bush. O tym, że Sowalska najprawdopodobniej nie będzie grała dłużej w Koninie, dowiedzieliśmy się na początku lipca. Piłkarką była zainteresowana Olimpia Szczecin. Później pojawiły się informacje o możliwym zakończeniu kariery przez tę zawodniczkę. Ostatecznie, młoda bramkarka podpisała kontrakt z UKS-em SMS Łódź, a więc zespołem, który w minionej edycji rozrywek kobiecej Ekstraligi zajął piąte miejsce.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz