Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 28-latek miał w domu 10 kilogramów amfetaminy

10:14, 11.06.2019 Aktualizacja: 09:48, 17.10.2025
Skomentuj Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 28-latek miał w domu 10 kilogramów...

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej zatrzymalido kontroli drogowej 28-letniego mężczyznę. Znaleźli przy nim 2 gramy marihuanyi prawie 50 gramów amfetaminy. W trakcie przeszukania jego mieszkania kryminalninatrafili na ponad 10 kg amfetaminy!

W nocy z 5 na 6 czerwca policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej zatrzymalido kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gminy Dobra, który miał przy sobieokoło dwóch gramów marihuany. Po sprawdzeniu samochodu, którym kierował,policjanci znaleźli kolejne prawie 50 gramów narkotyków. Badanie narkotestemwykazał, że jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, azatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W jego domu policjanci kryminalni ujawnili znacznie większą ilośćnarkotyku. W trakcie przeszukania zabezpieczyli ponad 10 kg amfetaminy. Byłytam też dwa krzewy konopi i kilka gramów marihuany. Jak szacująfunkcjonariusze, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 400tysięcy złotych.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku, tamtejszy SądRejonowy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postacitymczasowego aresztu na czas trzech miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jestkarą pozbawienia wolności do lat 10.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się,że 28-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo odpowieza przestępstwo z art. 180a kodeksu karnego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%