Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Najnowsze informacje dotyczące frekwencji w naszym regionie

10:55, 11.05.2022 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Najnowsze informacje dotyczące frekwencji w naszym regionie

Mamy najnowszeinformacje dotyczące frekwencji w naszym regionie w wyborach do ParlamentuEuropejskiego. O godzinie 17.00 wyniosła ona w Koninie – 34,13 proc. Przypomnijmy,że o 12.00 była ona na poziomie 15,57 proc.

Frekwencja o godzinie 17.00 w Koninie wyniosła 34,13 procent,w Turku 27,92 proc., w Kole 29,44 proc.i w Słupcy 33,13 proc. Z najnowszych informacji przekazanych nam w KrajowymBiurze Wyborczym w Koninie w powiecie konińskim najniższą frekwencję odnotowanow gminie Grodziec i wyniosła ona 23 proc. Do godziny 17.00 najwięcej osóbposzło natomiast głosować w gminie Stare Miasto – 30,76 proc.

W całej Polsce frekwencja wynosiła o godzinie 17.00 – 32,71proc. Dla przypomnienia, w poprzednich wyborach do PE o godzinie 17.30 była onana poziomie 16,91 proc.

Przypomnijmy, że głosować można do godziny 21.00. W naszymokręgu jest do wyboru 60 kandydatów na sześciu listach. Znajdują się one jednakna jednej karcie do głosowania. Aby głos był ważny, znak X należy postawićtylko przy jednym nazwisku. W Wielkopolsce wybierzemy 4 lub 5europarlamentarzystów (jeśli frekwencja będzie duża, będzie ich 5).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%