Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Samochód dostawczy potracił kobietę na pasach. Przeprowadzała rower przez jezdnię

09:40, 04.05.2022 Aktualizacja: 15:55, 25.09.2025
Skomentuj Samochód dostawczy potracił kobietę na pasach. Przeprowadzała rower przez...

Wczoraj,20 maja w Strzałkowie kobieta przeprowadzając rower przez pasy zostałapotrącona przez samochód dostawczy. Pogotowie zabrało rowerzystę do szpitala.

Dyżurny straży pożarnej wysłał do Strzałkowa dwa zastępy z JRG Słupca orazjeden z tamtejszej OSP. Strażacy udzielili kobiecie kwalifikowanej pierwszejpomocy medycznej, a następnie przekazali ją przybyłemu na miejsce zespołowiratownictwa medycznego, które zabrało poszkodowaną do szpitala. Jak informujeMarcin Nachowiak, rzecznik PSP w Słupcy, w czasie działań ruch na drodze K92odbywał się jednym pasem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%