Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Nietypowa akcja strażaków. Wyciągnęli dwa byki, które wpadły do szamba

09:15, 21.04.2022 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Nietypowa akcja strażaków. Wyciągnęli dwa byki, które wpadły do szamba

Do nietypowegozdarzenia doszło w minioną sobotę, 11 maja, tuż po godz. 9.00. Strażacy zostaliwezwani do Racięcic w gminie Sompolno, gdzie pomogli wyciągnąć z szamba… dwabyki.

Kiedy ratownicy dotarli na miejsce, okazało się, że w szambiezlokalizowanym pod budynkiem inwentarskim znajdują się dwa byki. Strażacy ubraniw kombinezony do pracy w wodzie zabezpieczone sprzętem ochrony dróg oddechowych,zeszli do szamba. Następnie przy użyciu lin doprowadzili zwierzęta do włazu, zktórego ewakuowano je na powierzchnię. – Powydobyciu byków za pomocą ładowarki teleskopowej oraz węży strażackich,zwierzęta zostały spłukane wodą i przekazane właścicielowi – relacjonujeSebastian Andrzejewski, rzecznik PSP w Koninie.

W zdarzeniu brali udział strażacyz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Sompolno iOSP Racięcice.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%