- Pięćdziesiąt lattemu było was tylko dwoje i pięćdziesiąt lat temu przestaliście dzielić światna moje i twoje – mówił wójt Mariusz Woźniak do małżeństw z gminy Grodziec,które obchodziły Złote Gody. Jubilaci otrzymali mnóstwo gratulacji i życzeń, atakże medale przyznane przez prezydenta RP.
Trzynaście małżeńskich par z gminy Grodziec obchodziło ZłoteGody. Z tej okazji władze samorządowe zaprosiły jubilatów na uroczystość,podczas której zostały im wręczone medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. – Przez te 50 lat mieliście do czynienia zwieloma problemami, codziennymi trudami i przeciwnościami losu. Należy wam się zato wielkie uznanie. Pięćdziesiąt lat temu było was tylko dwoje i pięćdziesiątlat temu przestaliście dzielić świat na moje i twoje – powiedział do małżonkówwójt Mariusz Woźniak, cytując także fragment wiersza. Złożył im gratulacje,życząc dalszych wspólnych lat w zdrowiu, radości i miłości.
Złote Gody obchodzili w tym roku: Zenobia i Kazimierz Ćwiekowie,Danuta i Józef Dycowie, Halina i Marian Goździkowie, Jadwiga i JózefJanczakowie, Lucyna i Stanisław Lewandowscy, Halina i Kazimierz Maciaszkowie, Jadwigai Kazimierz Paproccy, Leokadia i Jan Pęczakowie, Ewa i Stanisław Stanisławscy,Kazimiera i Antoni Stasiakowie, Emilia iCzesław Woźniakowie, Marianna i Marian Wysoccy oraz Teresa i JózefWysoccy.
Wójt wręczył im medale przyznane przez prezydenta RP, a ponadtootrzymali okolicznościowe pamiątki i kwiaty. Nie mogło zabraknąć także toastuprzy lampce szampana i tortu. To wszystko sprawiło, że na twarzach jubilatów widaćbyło wzruszenie, ale i radość.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz