Region

Zamknij

Dodaj komentarz

„Albo się ma jaja, albo za pewne rzeczy się nie odpowiada”. Ostra wymiana zdań podczas sesji

10:29, 22.12.2021 Aktualizacja: 12:43, 27.10.2025
Skomentuj „Albo się ma jaja, albo za pewne rzeczy się nie odpowiada”. Ostra wymiana...

Ostresłowa padły podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta. Dyskusję wywołał tematkurników na osiedlu w Gosławicach. Wyjaśnienia wiceprezydenta Pawła Adamowa niespodobały się Jarosławowi Sidorowi do tego stopnia, że rzucił w jego kierunku: „albosię ma jaja, albo za pewne rzeczy się nie odpowiada”.

Sprawa kurników w Gosławicach ciągnie się od wielulat. To pozostałość po czasach PRL-u, gdy na terenie elektrownianym lokatorzybloków sami je zbudowali i hodowali tam zwierzęta. Lata minęły, a na osiedlu kurnikistoją jak stały. Spotkanie w tej sprawie odbyło się niedawno w Gosławicach, auczestniczył w nim i prezydent Paweł Adamów. Jak mówił dziś, część mieszkańców domagasię likwidacji zabudowań, pozostali są przeciwni. – Kurnik stoi na naszym terenie i to samowola budowlana. Jest tam też żywyinwentarz. Pytałem czy ma być zlikwidowany czy nie, ale ludzie się pokłócili. Możeten temat pozostawić mieszkańcom, a nie wchodzić tu z decyzją, która skrzywdzicześć z nich – wyjaśniał Paweł Adamów, zapytany o to przez JarosławaSidora. Odpowiedź radnemu się nie spodobała. – Mówi pan - lepiej zostawmy tak jak jest! To może zróbmy w Koniniebezprawie. Po co nam urząd prezydenta, po co przepisy prawa? Ta odpowiedź mniekompletnie nie satysfakcjonuje. Powiem krótko - albo się ma jaja, albo za pewnerzeczy się nie odpowiada! – stwierdził ostro. Pytał też co prezydentzrobiłby, gdyby kurnik stanął na placu Wolności… – Proszę o przemyślenie i odpowiedź,bo urząd prezydenta do pewnych rzeczy zobowiązuje – dodał na koniec.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%