Kanonada Górnika w meczu z LKS-em Gołuchów. Hat-trick testowanego napastnika

2019-02-08 09:14:39

Górnik Konin pokonał w kolejnym meczu kontrolnym czwartoligową drużynę LKS-u Gołuchów 6:3. Trzy bramki w ciągu dziesięciu minut strzelił Sebastian Kaczyński, który przebywa na testach w konińskim klubie. Dziś prawdopodobnie zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz „biało-niebieskich”.

Pierwszego gola w rozgrywanym w Pleszewie spotkaniu mieliśmy już w pierwszej minucie, a do bramki Kołodziejczaka trafili piłkarze z Gołuchowa. W 5., 11. oraz 15. minucie gole zdobywał Sebastian Kaczyński – piłkarz, który trafił na testy do Górnika z Promnika Łaskarzew, mający także epizod w Widzewie Łódź. W międzyczasie LKS zdobył drugą bramkę i to nie byle jaką – z okolic linii środkowej boiska.

Przed zmianą stron podwyższali jeszcze Taras Jaworski oraz Aleks Sieradzki. W drugiej części gry obie ekipy dały sobie po razie, a dla koninian trafił Mateusz Majer. Bramki w tym sparingu dla drużyny z Gołuchowa zdobywali Krystian Benuszak – dwie oraz Marcin Szymkowiak.

Górnik Konin: I połowa: Dawid Kołodziejczak - Mateusz Augustyniak, Dawid Śnieg, Robert Jędras, zawodnik testowany I, Taras Jaworski, Maciej Adamczewski, Aleks Sieradzki, Mateusz Majer, Dawid Przybyszewski, Sebastian Kaczyński.

II połowa: Mateusz Koliński - Maciej Rojewski, Dawid Śnieg (77′ Patryk Szymaniak), Łukasz Derbich, Mateusz Augustyniak (65′ zawodnik testowany), Maciej Adamczewski, Sebastian Antas, Filip Stożek, Mateusz Majer, Dawid Przybyszewski, Paweł Błaszczak.