Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Zbyt wysoki krawężnik przy markecie. Czy bariera zostanie zlikwidowana?

11:25, 06.06.2023 Aktualizacja: 01:07, 21.10.2025
Skomentuj Zbyt wysoki krawężnik przy markecie. Czy bariera zostanie zlikwidowana?

Na wysoki krawężniknapotykają klienci, którzy chcą robić zakupy w Biedronce i E.Leclerc przy ulicyPrzyjaźni na V osiedlu w Koninie. Czy jest szansa, że to się zmieni? Na pewno ułatwiłobydojście do sklepu

Niejednokrotnie już docierały do nas zgłoszenia odmieszkańców, którzy robią zakupy w sklepie Biedronka, a jednocześnie wsąsiednim markecie E.Leclerc. Sklepy znajdują się blisko siebie, więc wieleosób skraca sobie drogę i idzie po pasie oddzielającym obie działki, któryznajduje się bezpośrednio przy wejściu do sklepu Biedronka. Niestety, kliencinapotykają na wysoki krawężnik. Sugerują, że mogłoby tam zostać wykonanebezpieczne przejście, które na pewno ułatwiłoby dojście do marketu osobomstarszym, na wózku czy poruszających się o kulach.

Skontaktował się z nami czytelnik i prosił, byśmy zajęli siętą sprawą. – Nie rozumiem, dlaczego robi się takie bariery? Przecież takieprzejście byłoby z korzyścią dla obu marketów – mówi mężczyzna.

Mamy komentarz sieciBiedronka

Czy jest szansa, że przy markecie Biedronka (od stronysklepu E.Leclerc) zostanie wykonane przejście, albo chociaż obniżony krawężnik,bo teraz jest tam duży uskok? Odpowiedzi udzielił nam Paweł Pruski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialnym.in. za sklepy w Koninie.

Komfort zakupowynaszych klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego podejmujemy dodatkowekroki, dzięki którym może on być dodatkowo zwiększony – wyjaśnia. – Pootrzymaniu sygnału dotyczącego krawężnika przed sklepem w Koninie przyPrzyjaźni 6 zdecydowaliśmy się na wykonanie tam prac, mających zredukować tębarierę architektoniczną. Obecnie jesteśmy na wstępnym etapie wycenianiakoniecznych prac.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%