W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
book&coffee

Wydarzenia dnia


Jak wyglądają częściowe wyniki głosowania w naszym okręgu? PODAJEMY NAJNOWSZE DANE z 94 procent komisji wyborczych

2019-10-14 07:39:42
Jak wyglądają częściowe wyniki głosowania w naszym okręgu? PODAJEMY NAJNOWSZE DANE z 94 procent komisji wyborczych

Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej pojawiają się częściowe wyniki wyborów parlamentarnych, również w naszym okręgu. Jak na razie wynika z nich, że najlepszy wynik osiągnął Zbigniew Hoffmann.

Jak można dowiedzieć się z tych informacji opublikowanych na stronie PKW (to dane z 288 obwodowych komisji wyborczych na 523 – to ponad 80 procent). Najlepsze wyniki w okręgu wyborczym nr 37 jak dotąd notują przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. „Jedynka”, czyli Zbigniew Hoffmann zdobył 35.405 głosów, „dwójka” , czyli Witold Czarnecki 14.377, „trójka” Zbigniew Dolata 14.030, i potem Ryszard Bartosik 17.062 głosów, Leszek Galemba 16.356, Krzysztof Ostrowski 7.287, Marek Waszkowiak 3.019, Robert Popkowski 8.399, Anna Woźniak 5.101, natomiast ostatnia na liście PiS Zofia Itman 4.071 głosów.

Lider listy Koalicji Obywatelskiej, czyli Tomasz Nowak, według częściowych wyników, ma 18.826 głosów, „dwójka”, czyli Miłosława Stępień 4.056, a „trójka”, czyli Paulina Hennig-Kloska 8.522. Przy nazwisku Ireneusza Niewiarowskiego znajduje się liczba 4.379.

„Jedynka” PSL, czyli Jacek Tomczak zdobył 7.489 głosów, natomiast otwierająca listę SLD Paulina Nowak 10.663, a Tadeusz Tomaszewski z „dwójką" – 9.590 głosów. „Jedynka” Konfederacji Wolność i Niepodległość Anna Bryłka zdobyła 6.007, natomiast Zdzisław Jankowski z KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów – 493.

Cały czas wyniki jeszcze spływają, więc na pewno się zmienią.


1

HOFFMANN Zbigniew Grzegorz

40 042

2

CZARNECKI Witold Wojciech

15 843

3

DOLATA Zbigniew

20 735

4

BARTOSIK Ryszard

17 244

5

GALEMBA Leszek Ryszard

16 471

6

OSTROWSKI Krzysztof Jan

11 414

7

WASZKOWIAK Marek Henryk

3 115

8

POPKOWSKI Robert Adam

8 579

9

WOŹNIAK Anna

5 559

10

WOJNA Paweł

1 377

11

SZYKOWNA Anita Aldona

2 297

12

WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata

2 897

13

DERUCKA-KOŁATA Emilia

826

14

GRABOWSKI Łukasz

1 730

15

CICHACKA Małgorzata Marta

1 822

16

BARTKOWIAK Jacek Dariusz

1 184

17

MUSIAŁEK Halina

1 778

18

ITMAN Zofia Mariola

4 216

Razem


157 129

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

NOWAK Tomasz Piotr

21 110

2

STĘPIEŃ Miłosława Dorota

4 453

3

HENNIG-KLOSKA Paulina

15 273

4

MOKRACKI Artur Piotr

5 629

5

NIEWIAROWSKI Ireneusz

4 435

6

CIESIELSKI Grzegorz Józef

1 640

7

SZURGOT Andrzej

1 783

8

KUBIAK Barbara

2 009

9

GAŁAN Piotr

809

10

URBANEK Hieronim Michał

232

11

WINIARSKA Danuta

959

12

NISZCZAK Inez Magdalena

1 214

13

KUBISIAK Piotr

639

14

MAREK Alicja Teresa

339

15

ŚMIGASZEWSKI Stefan Julian

132

16

MATLEWSKA Żanetta Magdalena

923

17

BUDZIŃSKA Mariola

514

18

PILAK Dariusz Józef

3 526

Razem


65 619

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

NOWAK Paulina

12 615

2

TOMASZEWSKI Tadeusz

16 494

3

WNUK Andrzej Jacek

1 768

4

NAWROCKI Ryszard Piotr

3 435

5

GALĘBA Robert

3 232

6

MACIEJEWSKA Joanna Maria

2 358

7

KLECZEWSKI Paweł

403

8

KUBICKA-SZTUL Krystyna

850

9

JARONIEWSKA Jadwiga Elżbieta

382

10

SIKORSKI Marek

1 033

11

PAROL Kacper

1 509

12

STAWICKI Leszek Grzegorz

317

13

PRZYBYŁA Sylwia

838

14

BUNALSKA Martyna

224

15

BARTKOWIAK Paweł

433

16

CZAPCZYK Tomasz

371

17

BĄK Anna

858

18

WILCZEWSKI Dariusz

1 469

Razem


48 589

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

TOMCZAK Jacek Jerzy

8 947

2

MAJDA Anna

6 737

3

KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna

2 549

4

KOCAJ Władysław

1 437

5

TOMICKI Marek Stanisław

1 639

6

ŁYKOWSKI Piotr

841

7

STĘPA Teodor

711

8

WESOŁOWSKI Marek Kazimierz

995

9

PYRZYK Michał

1 399

10

GUZIK Paweł Jerzy

767

11

ZIELIŃSKA Barbara

1 220

12

STAJKOWSKA Izabela

510

13

REMISZ Urszula Barbara

398

14

CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz

710

15

FRANKOWSKA Bożena Alina

527

16

MACIEJEWSKA Irena Elżbieta

610

17

BRZOSKI Bernard Marek

447

18

BERLIK Jerzy Andrzej

967

Razem


31 411

Dane z 492 na 523 obwodowych komisji wyborczych (94,07%)

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BRYŁKA Anna Mirosława

7 308

2

JÓŹWIAK Maciej

3 239

3

KORZENIEWSKI Eryk

1 082

4

RUSIN Paweł Rafał

1 065

5

GRONEK Przemysław Tomasz

774

6

JANKOWIAK Łukasz

1 337

7

WIŚNIEWSKA Karolina Zofia

708

8

SMOLAREK Andrzej Zbigniew

705

9

WIŚNIEWSKA Kinga

653

10

NOWICKA Jolanta Elżbieta

379

11

PODOLSKA Monika

338

12

SADZISZ Katarzyna Antonina

181

13

GŁOWACKA Izabela

387

14

RAKOWSKI Jakub Michał

317

15

STRZELECKI Mirosław Eugeniusz

199

16

PINIŃSKA Anna

240

17

TALENT-DOMINIAK Jakub Michał

373

18

ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej

2 525

Razem


21 810

Nr

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

JANKOWSKI Zdzisław Kazimierz

616

2

MACIEJEWSKI Eugeniusz

228

3

PATERKIEWICZ Mirosław Sławomir

56

4

URBANOWSKA Julia

197

5

KRENZ Mariola Ewa

80

6

CIESIELSKA Milena

139

7

RUSIN Andrzej

142

8

MISIAK Danuta

138

9

GÓRA Mieczysław Piotr

48

10

ŚWIĄTEK Piotr

95

11

KURCZEWSKA Urszula Halina

51

12

DOROSZUK Agnieszka Joanna

60

13

HYBIAK Tomasz

190

Razem


2 040


Dane z 288 komisji wyborczych na 523

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 047

55,90%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

24 217

14,24%

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

20 459

12,03%

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 041

11,20%

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

10 313

6,06%

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

966

0,57%

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:





Jesteśmy na: