Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Frekwencja z godziny 17.00. Konin w czołówce, ale lepiej jest w Gnieźnie i Powidzu

09:13, 25.01.2023 Aktualizacja: 09:09, 10.10.2025
Skomentuj Frekwencja z godziny 17.00. Konin w czołówce, ale lepiej jest w Gnieźnie i...

Tym razempodajemy frekwencję z godziny 17.00 w wyborach parlamentarnych wnaszym okręgu wyborczym. Wyniosła ona 44,13 proc. W Koninienatomiast 47,73 proc. Wyższa była w Gnieźnie – 49,86.

Znamy już frekwencję w skali kraju z godziny 17.00. To 45,94 proc.i jest ona wyższa o prawie 7 procent w porównaniu z poprzednimiwyborami.

W Koninie frekwencja wyniosła 47,73 proc., w Kole 45,54 proc., wTurku 44,52 proc. i w Słupcy 46,31.

Do godziny 17.00 najwięcej osób zagłosowało w gminie Powidz(50,59 proc.), w Gnieźnie (49,86 proc.), w Koninie (47,73 proc.)oraz gminie Władysławów (47,01 proc.).

Najmniejszą frekwencję jak na razie odnotowano w gminach: KsiążWielkopolski (34,84 proc.), Grodziec 35,44 proc., Ostrowite (35,45proc.) oraz Skulsk (36,48 proc.)

gm. Golina

42,54%

gm. Grodziec

35,44%

gm. Kazimierz Biskupi

45,14%

gm. Kleczew

42,28%

gm. Kramsk

42,61%

gm. Krzymów

39,48%

gm. Rychwał

39,01%

gm. Rzgów

41,88%

gm. Skulsk

36,48%

gm. Sompolno

39,44%

gm. Stare Miasto

45,08%

gm. Ślesin

42,11%

gm. Wierzbinek

40,18%

gm. Wilczyn

39,43%

Średnia

41,39%

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%