Tym razempodajemy frekwencję z godziny 17.00 w wyborach parlamentarnych wnaszym okręgu wyborczym. Wyniosła ona 44,13 proc. W Koninienatomiast 47,73 proc. Wyższa była w Gnieźnie – 49,86.
Znamy już frekwencję w skali kraju z godziny 17.00. To 45,94 proc.i jest ona wyższa o prawie 7 procent w porównaniu z poprzednimiwyborami.W Koninie frekwencja wyniosła 47,73 proc., w Kole 45,54 proc., wTurku 44,52 proc. i w Słupcy 46,31.
Do godziny 17.00 najwięcej osób zagłosowało w gminie Powidz(50,59 proc.), w Gnieźnie (49,86 proc.), w Koninie (47,73 proc.)oraz gminie Władysławów (47,01 proc.).
Najmniejszą frekwencję jak na razie odnotowano w gminach: KsiążWielkopolski (34,84 proc.), Grodziec 35,44 proc., Ostrowite (35,45proc.) oraz Skulsk (36,48 proc.)
gm. Golina
42,54%
gm. Grodziec
35,44%
gm. Kazimierz Biskupi
45,14%
gm. Kleczew
42,28%
gm. Kramsk
42,61%
gm. Krzymów
39,48%
gm. Rychwał
39,01%
gm. Rzgów
41,88%
gm. Skulsk
36,48%
gm. Sompolno
39,44%
gm. Stare Miasto
45,08%
gm. Ślesin
42,11%
gm. Wierzbinek
40,18%
gm. Wilczyn
39,43%
Średnia
41,39%
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz