Koszykarze Mustanga rozpoczęli sezon. Na razie grali towarzysko

2018-09-27 08:20:00

W Kielcach odbył się turniej koszykarzy na wózkach, w którym udział wzięła drużyna KSS Mustang Konin. W stawce czterech drużyn Mustang zajął miejsce na najniższym stopniu podium.

W pierwszym starciu koninianie zagrali ze Startem Białystok. Nasi koszykarze wygrali 50:37, ale jak się później okazało – było to jedyne zwycięstwo podczas towarzyskich zmagań w stolicy świętokrzyskiego. Później przyszły dwie porażki: 44:58 z IKS GTM Konstancin oraz 51:60 z gospodarzami, KS PACTUM Scyzorami Kielce. Turniej zwyciężyły właśnie Scyzory z Kielc, na drugim miejscu zameldowali się zawodnicy z Konstancina, a na ostatnim – Start Białystok. W najlepszej piątce zawodów znalazł się Marek Bystrzycki z Mustanga.