Wygrana na początek obozu w Bułgarii

2018-07-11 19:37:07

Medyk Konin po sobotnim zwycięstwie w Koninie nad Polonią Poznań 8:0, dziś pokonał 6:0 Ferencvárosi TC. W drużynie ponownie zaprezentowały się Haley Lukas oraz Gabija Gedgaudaite, które po udanych testach podpisały umowy z brązowym medalistą Ekstraligi.

Strzelanie rozpoczęła w 14. minucie Natalia Chudzik. Później, w 26. i 34. minucie dwa trafienia zanotowała Dominika Kopińska, a w międzyczasie - w 30. minucie swoją cegiełkę dołożyła Sandra Sałata. Tuż przed przerwą podwyższyła Nikol Kaletka, a na siedem minut przed końcem spotkania wynik ustaliła Dominika Kopińska, która skompletowała hattricka. Ostatecznie Medyczki pokonały wicemistrzynie Węgier 6:0.