Jak Konin dopinguje naszych piłkarzy w Strefie Kibica? W drugiej połowie Bednarek na murawie

2018-06-19 18:33:02
Marcin Szafrański

Nie brakuje mieszkańców Konina, którzy chcieli w większym gronie dopingować polską reprezentację. Mecz Polska-Senegal można oglądać na dużym ekranie w hali „Rondo”. Kolejne spotkania z udziałem Polaków także będą tutaj pokazywane.

W domach przed telewizorem, w pubach, a także w strefach kibica mieszkańcy Konina i regionu kibicują naszym podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Tę konińską Strefę Kibica w hali „Rondo” wybrało kilkaset osób, dla których przygotowano malowanie twarzy w barwach narodowych, można tutaj posilić się popcornem i schłodzić pewiczanką, a także w przerwie meczu wziąć udział w sportowych zmaganiach. Jest także fotobudka, w której można sobie zrobić oryginalne zdjęcie. Chętnych nie brakuje.

W drugiej połowie meczu zagrał Jan Bednarek, wychowanek kleczewskiego "Sokoła", który zastąpił na murawie Jakuba Błaszczykowskiego.

Mecz zakończył się wynikiem Polska-Senegal – 1:2. Bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Grzegorz Krychowiak.