Przedstawiciele klubów grających w Orlen Ekstraligi i Orlen I Ligi w piłce nożnej kobiet założyli Federację Klubów Piłkarstwa Kobiecego. Spotkanie założycielskie odbyło się pod koniec listopada w Licheniu Starym w gminie Ślesin. Spotkanie było kulminacją długotrwałych przygotowań do utworzenia sojuszu klubów skupionych na szkoleniu kobiet w dziedzinie piłki nożnej. Głównym celem Federacji jest reprezentowanie tych klubów w partnerstwie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, wspierając działania na rzecz promocji oraz rozwoju piłki nożnej kobiet w naszym kraju. Prezesem tej organizacji został Roman Jaszczak, który zasiada za sterami w Medyku POLOmarket Konin. Jego zastępcami zostali: Dawid Osowski (Górnik Łęczna) i Maciej Buryta (Pogoń Szczecin). Na członków zarządu wybrano także Roberta Majewskiego z Czarnych Sosnowiec oraz Szymona Kowalika z KPP Bydgoszcz. Zdjęcie poglądowe; źródło: Freepik
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz