Złoto i srebro w II Pucharze Polski Seniorów w szabli zdobyli zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego. Zawody odbyły się na hali sportowej na ul Dworcowej w Koninie. Gospodarze spisali się bardzo dobrze, sięgając po dwa krążki. Srebro wywalczyła Sylwia Matuszak, która w finale uległa 15-11 Zuzannie Cieślar z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego. Dziesiąte miejsce w klasyfikacji kobiet zajęła Małgorzata Zawodniak. W zawodach Koniński Klub Szermierczy reprezentowała także Martyna Mioduszewska oraz Michalina Kurczewska. Wśród mężczyzn na najwyższym stopniu na podium uplasował się Olaf Stasiak, który w finale pokonał 15-7 Marcela Broniszewskiego z MUKS Victoria Warszawa. Ósme miejsca zajął Filip Radoch, piętnaste - Kacper Malcer, dziewiętnaste - Adam Kaczmarczyk. Koniński Klub Szermierczy reprezentował również: Hubert Glasner, Szymon Mioduszewski, Piotr Siwik, Igor Radoch, Adam Kałecki, Nikodem Sokołowski, Bartosz Nowinowski, Kornel Nijakowski i Błażej Palmowski. Zdjęcia: KKSz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz