Już po raz dwudziesty odbył się Regionalny Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni Razem”. Zawody wygrali podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole. W hali Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kościelcu odbył się XX Regionalny Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni Razem”. Organizatorem zawodów był Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Kole. W turnieju wzięli udział wychowankowie ośrodków z Konina, Słupcy, Konarzewa, Rychwała i Koła. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Koła, którzy zdobyli 42 punkty. Pięć punktów mniej mieli podopieczni SOSW ze Słupcy, którzy uplasowali się na drugiej pozycji. Podium zamknęli tenisiści z ZOZW z Konarzewa. Wychowankowie SOSW w Kole okazali się bezkonkurencyjni we wszystkich kategoriach wiekowych. W kategorii chłopców powyżej lat 16 zwyciężył Jakub Zasada , który w finale pokonał swojego kolegę z drużyny Pawła Wypyszewskiego. Również w kategorii chłopców do lat 16 wygrał uczeń SOSW w Kole Szymon Jóźwiak, a drugie miejsce zajął jego kolega z drużyny Bartłomiej Stegenda. W kategorii dziewcząt do lat 16 pierwsze trzy miejsca zajęły zawodniczki z SOSW w Kole. Zwyciężyła Olga Świątczak, przed Dżesiką Skrobek oraz Martyną Florczak. Wśród dziewcząt dziewcząt powyżej lat 16 najlepsza okazała się Justyna Banaszewska, przed Pauliną Lisiak – obie z SOSW w Kole. Zdjęcie: SOSW Koło
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz