Golfiści uczcili Narodowe Święto Niepodległości

2023-11-15 09:01:38

Tradycyjnie z okazji Święta Niepodległości, Zibi Golf & Tennis Club w Golinie Kolonii z udziałem Konińskiego Klubu Golfowego zorganizował Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego.

Na lokalne pole golfowe zawitali golfiści nie tylko z gminy Golina, ale również z Konina, Turku i Łodzi. W kategorii brutto zwyciężył Robert Tralewski (69). Drugie miejsce zajął Piotr Zbyszewski(76), a na ostatnim miejscu na podium stanął Ryszard Rychlik (79).

Z kolei w kat. netto pierwsze miejsce przypadło Andrzejowi Bolanowskiemu (71). Za nim uplasował się Zygmunt Tylak (72). Podium zamknął Cezarym Głuchowskim (74). Konkursy dodatkowe wygrali: Adam Wśniewski - najdalej posłał piłkę golfową oraz Ryszard Rychlik, który zagrał najbliżej dołka z odległości 65 m.

Burmistrz Mirosław Durczyński wręczył zwycięzcom puchary oraz książki o tematyce historycznej i patriotycznej.