Wyjazdowe zwycięstwo KKF Automobile Torino Konin. Mistrzostwo coraz bliżej

2023-02-21 13:57:57

Konińscy futsaliści nie zatrzymują się w marszu o mistrzostwo II ligi. Na wyjeździe ograli 7:2 AZS UMK Toruń.

Zespół ze stolicy piernika plasuje się dużo niżej niż koninianie. Mimo tego to właśnie gospodarze otworzyli wynik spotkania. Chwilę później do remisy doprowadził Łukasz Pietrzak, który zanotował fantastyczne spotkanie. Jeszcze przed przerwą goście wyszli na prowadzenie po bramce Krzysztofa Budzińskiego i drugim trafieniu Pietrzaka.

W drugiej połowie zespół z Konina konsekwentnie szedł po zwycięstwo w tym spotkaniu. W 25. minucie hat-tricka zdobył Łukasz Pietrzak. W końcówce dołożył jeszcze dwa trafienia, pokonując tym samym bramkarza rywali aż pięć razy. Gola dla KKF zdobył jeszcze Mateusz Mroziński.

Z 24. punktami na koncie KKF Automobile Torino Konin zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Do końca pozostały jeszcze trzy kolejki. Teraz podopieczni Przemysława Skibiszewskiego zmierzą się z Stowarzyszenie Gostyński Futsal.