2023-02-01 15:50:01
Hubert Graczyk
Napisz do autora

Wilki Wilczyn przegrały na wyjeździe 3:0 w setach z Ikar Legnica.

Wilki do tego spotkania przystępowały jako wicelider tabeli siatkarskiej II ligi. Przed nimi są tylko Anioły Toruń, które odniosły pierwszą ligową porażkę z SPS Słupca. Wróćmy jednak go graczy z Wilczyna. Pierwszy set przegrali do 18 pkt. W drugim i trzecim secie udało im się zdobyć 22 pkt. Ostatecznie wyjazdu do Legnicy nie będą mogli zaliczyć do udanego. Przegrali 3:0 w setach i spadli na trzecie miejsce w tabeli.

Kolejną kolejkę rozegrają u siebie. Ich rywalem będzie Lotnik Łęczyca.