Zwycięstwo w pierwszym meczu sezonu. KKF Automobile Torino pokonał Juranda Koziegłowy

2019-11-03 21:17:39
Od wygranej rozpoczęli nową edycję rozgrywek – 2019/2020 – zawodnicy Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino Konin. Nasi drugoligowcy pokonali dziś na wyjeździe zespół Juranda Koziegłowy 10:6 (3:4).

Jurand Koziegłowy to nowa drużyna w drugiej lidze wielkopolskiej. Koninianie mieli spore problemy w odnalezieniu się w małej hali (a co za tym idzie na mniejszym boisku) przeciwników. Tym też zapewne można tłumaczyć słabszą pierwszą połowę i początek drugiej części gry w ich wykonaniu. Po siedmiu wyrównanych minutach KKF prowadził 2:1, po trafieniach: Mateusza Mrozińskiego i Artura Brzuśkiewicza. Później do głosu doszli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie 3:2. Do końca pierwszej połowy obie drużyny zdobyły jeszcze po golu (dla KKF-u – Mateusz Zaborski). Do przerwy było 4:3 dla Juranda. Drugą część gry gospodarze zaczęli od strzelenia koninianom dwóch goli w zaledwie trzy minuty, doprowadzając do stanu 6:3. Jak się później okazało, były to ostatnie trafienia Juranda w tym spotkaniu. Od tego momentu zawodnicy KKF-u zaczęli grać zdecydowanie bardziej zespołowo i konsekwentniej. W efekcie zdobyli siedem bramek z rzędu, autorstwa: Krystiana Andrzejczaka x2, Artura Brzuśkiewicza x2, Krystiana Robaka x2 i Mateusza Mrozińskiego. KKF Automobile Torino pokonał ostatecznie Juranda 10:6. Kolejny mecz czeka naszych futsalistów w niedzielę, 10 listopada. Tego dnia KKF zagra na wyjeździe z CRB Grupa Mrówka Mosina. Początek tej potyczki zaplanowano na godz. 12.00.