Już za tydzień rusza kolejny, czwarty drugoligowy sezon w wykonaniu Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino. Pierwszym rywalem naszych zawodników będzie Jurand Koziegłowy. Tak jak wcześniej informowaliśmy, w rozpoczynającym się właśnie sezonie, w drugiej lidze wielkopolskiej zagra osiem zespołów. Poza koninianami, to: Futsal Gostyń, Orlik Mosina, ICEA Futsal Poznań (w poprzednich latach M40 Poznań), Piast Poniec, Jurand Koziegłowy, GKS Tarnovia i Futsal Rawicz. Pierwszy mecz koninian zaplanowano na niedzielę, 3 listopada. Tego dnia KKF Automobile Torino zmierzy się na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. W rozpoczynającym się za kilka dni sezonie konińska drużyna będzie występować w składzie podobnym do tego, w jakim prezentowała się w ubiegłej edycji rozgrywek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz