Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Na początek na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. W przyszłą niedzielę startuje II liga futsalu

19:01, 27.10.2019 Aktualizacja: 19:13, 22.10.2025
Skomentuj Na początek na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. W przyszłą niedzielę...

Już za tydzień rusza kolejny, czwarty drugoligowy sezon w wykonaniu Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino. Pierwszym rywalem naszych zawodników będzie Jurand Koziegłowy. Tak jak wcześniej informowaliśmy, w rozpoczynającym się właśnie sezonie, w drugiej lidze wielkopolskiej zagra osiem zespołów. Poza koninianami, to: Futsal Gostyń, Orlik Mosina, ICEA Futsal Poznań (w poprzednich latach M40 Poznań), Piast Poniec, Jurand Koziegłowy, GKS Tarnovia i Futsal Rawicz. Pierwszy mecz koninian zaplanowano na niedzielę, 3 listopada. Tego dnia KKF Automobile Torino zmierzy się na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. W rozpoczynającym się za kilka dni sezonie konińska drużyna będzie występować w składzie podobnym do tego, w jakim prezentowała się w ubiegłej edycji rozgrywek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%