Jobs First

Medyczki towarzysko we Francji. Wicemistrzynie Polski rozgromiły FCF Hénin-Beaumont

2019-10-02 15:00:43
Wysokie, towarzyskie zwycięstwo Medyka Konin. W przerwie rozgrywek ligowych nasze piłkarki wyjechały do partnerskiego miasta Konina – Hénin-Beaumont.

Wicemistrzynie Polski zmierzyły się z tamtejszym zespołem FCF. Koninianki wygrały aż 13:0. Po pierwszej połowie było już 11:0, po czterech golach Nikol Kaletki, hattricku Anny Gawrońskiej, dwóch bramkach Julii Maskiewicz i pojedynczych trafieniach: Gabrieli Grzywińskiej i Stanislavy Líškovej. Po przerwie do listy strzelczyń dopisały się: Alicja Piechocka i Dominika Kopińska. W kobiecej Ekstralidze cały czas trwa przerwa reprezentacyjna. Koninianki powrócą do krajowych zmagań w niedzielę, 13 października. Tego dnia podopieczne trenera Romana Jaszczaka zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec. Początek tej potyczki zaplanowano na 12.00.