Mustang przegrał pierwszy mecz półfinałowy. Szesnaście punktów do odrobienia w Koninie

2019-04-10 20:12:53

Koszykarze konińskiego Mustanga przegrali pierwszy mecz półfinałowy pierwszej ligi koszykówki na wózkach. Nasi zawodnicy mierzyli się na wyjeździe z ekipą Pactum Scyzory Kielce.

Pierwsza kwarta była wyrównana. W drugiej kielczanie byli lepsi aż o dziesięć punktów. Koninianie zmniejszyli stratę o połowę po przerwie. W czwartej kwarcie Pactum Scyzory zwyciężyli 27:16. Cały mecz zakończył się wygraną kielczan 83:67. Rewanż będzie w najbliższą niedzielę (14.04) w zielonej hali sportowej przy ul. Popiełuszki w Koninie. Jego początek zaplanowano na godz. 18.00.