Region

Zamknij

Dodaj komentarz

„Polityka będzie kontynuowana, jak najwięcej sukcesów, jak najmniej porażek”. Dziś pierwsza sesja

10:49, 22.10.2020 Aktualizacja: 14:59, 25.09.2025
Skomentuj „Polityka będzie kontynuowana, jak najwięcej sukcesów, jak najmniej...

Słowa Roty, oficjalne zaświadczenia owyborze, a później ślubowanie – tym samym zarówno radni gminy Wilczyn, jak i wójtGrzegorz Skowroński, oficjalnie objęli swoje stanowiska. – Bardzo się cieszę i dziękuję mieszkańcom gminy Wilczyn za ogromnezaufanie, którym zostałem obdarzony. Trzecia kadencja zobowiązuje, by dalejkontynuować to, co robiliśmy i obiecuję w obecności radnych i sołtysów, że całąnaszą wspólną politykę, którą prowadziliśmy, będziemy prowadzić dalej, by miałajak najwięcej sukcesów, jak najmniej porażek – mówił Grzegorz Skowroński. Radnymnowej kadencji podarował kalendarze – paniom czerwone, panom niebieskie, by moglizapisywać tylko trafne decyzje. Na dobry początek nie zabrakło też kwiatków. Przed nowa radą jeszcze dziś wybór przewodniczącego i zastępców.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%