Słowa Roty, oficjalne zaświadczenia owyborze, a później ślubowanie – tym samym zarówno radni gminy Wilczyn, jak i wójtGrzegorz Skowroński, oficjalnie objęli swoje stanowiska. – Bardzo się cieszę i dziękuję mieszkańcom gminy Wilczyn za ogromnezaufanie, którym zostałem obdarzony. Trzecia kadencja zobowiązuje, by dalejkontynuować to, co robiliśmy i obiecuję w obecności radnych i sołtysów, że całąnaszą wspólną politykę, którą prowadziliśmy, będziemy prowadzić dalej, by miałajak najwięcej sukcesów, jak najmniej porażek – mówił Grzegorz Skowroński. Radnymnowej kadencji podarował kalendarze – paniom czerwone, panom niebieskie, by moglizapisywać tylko trafne decyzje. Na dobry początek nie zabrakło też kwiatków. Przed nowa radą jeszcze dziś wybór przewodniczącego i zastępców.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz