WKielcach odbył się turniej koszykarzy na wózkach, w którym udział wzięładrużyna KSS Mustang Konin. W stawce czterech drużyn Mustang zajął miejsce nanajniższym stopniu podium.
W pierwszym starciukoninianie zagrali ze Startem Białystok. Nasi koszykarze wygrali 50:37, ale jaksię później okazało – było to jedyne zwycięstwo podczas towarzyskich zmagań wstolicy świętokrzyskiego. Później przyszły dwie porażki: 44:58 z IKS GTM Konstancinoraz 51:60 z gospodarzami, KS PACTUM Scyzorami Kielce. Turniej zwyciężyływłaśnie Scyzory z Kielc, na drugim miejscu zameldowali się zawodnicy zKonstancina, a na ostatnim – Start Białystok. W najlepszej piątce zawodówznalazł się Marek Bystrzycki z Mustanga.
foto: KSS Mustang
JakubWieliński
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz