Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Radni zdecydowali. Syreny będą ostrzegać mieszkańców

14:01, 11.12.2019 Aktualizacja: 10:09, 25.09.2025
Skomentuj Radni zdecydowali. Syreny będą ostrzegać mieszkańców

Syreny alarmowe będą ostrzegały mieszkańców gminy Kleczewo zagrożeniach. Zostaną zamontowane do końca tego roku. Zgodnie z decyzjąradnych, samorząd przystąpił bowiem do projektu „Bezpieczny powiat koniński-wsparcie systemu wczesnego ostrzegania”.

W gminie Kleczew zamontowane zostaną cztery syreny. Celemcałego projektu jest zmniejszenie zagrożeń nagłymi i ekstremalnymi zjawiskamiprzyrodniczymi. Realizowany jest przez Powiat Koniński i 14 gmin wchodzących wjego skład. Powiat otrzymał na ten cel pieniądze z Wielkopolskiego RegionalnegoProgramu Operacyjnego. Łączny koszt wraz z dofinansowaniem wynosi 683 ty. 068zł. Wkład własny gminy Kleczew to 15 tys. 055 zł.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%