Dokładnie 4 lipca pisaliśmy, że „w budynku CentrumInformacji Miejskiej na bulwarze przygotowywane są pomieszczenia nowejkawiarni, a przy CIM-ie trwają prace związane z budową kawiarnianych ogródków”.Minął ponad miesiąc. Drzwi kawiarni nadal są zamknięte, a drewniane podesty pod ogródki także nie oczekują na spacerowiczów i smakoszy małejczarnej.
Nie można jednak powiedzieć, że na bulwarze panujecisza i spokój. Wykonawca wyłoniony przez miasto zakłada właśnie markizy, które mają osłaniać przed słońcem klientów lokalu i spacerujących nad rzeką koninian. Stąd potrzeba rozmontowania drewniane podłóg. Właściciele kawiarni ostrożniemówią, że otwarcie już niebawem. O dokładnym terminie na pewno poinformują wmediach społecznościowych. Może więc jeszcze w wakacje zdążymy napić się kawy na Bulwarze Nadwarciańskim...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz