W ramach „Lata na bulwarze” już w najbliższa sobotę, 11 sierpnia odbędzie się „Sobotnie Bajanie”. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej będą czytać legendę o powstaniu Konina. W programie poza tym także spotkanie z księciem Leszkiem, pamiątkowe zdjęcie z założycielem naszego grodu, zabawy dzieci i rodziców. Start o godz. 11.00. Dzień później, w niedzielę kolejna giełda antykwaryczna – Pchli Targ. Tam jak zwykle sprzedaż, wymiana książek, bibelotów i innych staroci oraz możliwość wyceny numizmatów. Start o godz. 11.00, giełda potrwa do godz. 13.00. Organizatorzy zapraszają także do wystawiania własnych przedmiotów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz