Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Hektor był obrazem nędzy i rozpaczy. Po pół roku leczenia czeka na odpowiedzialnego pana

11:30, 02.03.2018 Aktualizacja: 23:10, 20.10.2025
Skomentuj Hektor był obrazem nędzy i rozpaczy. Po pół roku leczenia czeka na...

18 sierpnia ubiegłego roku terrier rosyjski oimieniu Hektor został interwencyjnie odebrany właścicielom. Był skrajniewychudzony, zaniedbany, obraz nędzy i rozpaczy. – Od początku kiedy do nas trafił staraliśmy się by przytył i odzyskałsiły, udało się! – informują dziś pracownicy konińskiego schroniska. Terazpies wygląda niesamowicie, choć jeszcze trzeba zadbać o jego „szatę”. Długiczas miał problem z oczami, przeszedł nawet zabieg, ale po dobraniuodpowiednich kropli, ich stan bardzo się poprawił. Jak mówią pracownicy, to duży, silny,ale bardzo kochany pies. Uwielbia spacery, kontakt z człowiekiem, lubi pobiegać na otwartej przestrzeni. Potrafi zwracać na siebie uwagę! – To pies dla osoby odpowiedzialnej,doświadczonej. Nie jest stróżujący! Marzymy, aby ktoś pokochał go na dobre i nazłe. Na inne pieski reaguje różnie, wszystko jest do sprawdzenia. Przyzabiegach pielęgnacyjnych dość cierpliwy, przy niektórych konieczny byłkaganiec, tylko ze względów bezpieczeństwa, by swoją masą i siłą nie zrobiłkomuś krzywdy. Wymaga pielęgnacji i szczególnej uwagi – opowiadają oHektorze. Obecnie toczy się postępowanie wobec wcześniejszych właścicieli, jednakwszyscy zainteresowani jego adopcją proszeni są o kontakt ze schroniskiem: tel.63 243 80 38, e-mail: [email protected].

zdj. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%