Uczniowie klas technikum ekonomicznego o specjalności administracja celno-skarbowa odwiedzili Oddział Celny w Koninie. To kolejne już spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół CKU z funkcjonariuszami celno-skarbowymi w ramach współpracy szkoły z Izbą Administracji Skarbowej w Poznaniu. W trakcie warsztatów uczniowie mieli okazję wykonywać procedury związane z nadaniem towarom przeznaczenia celnego. Wraz z zawodowcami z Trzeciego Referatu Realizacji Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzali też kontrolę drogową. Takie zajęcia mają przybliżyć młodzieży realia przyszłej pracy w Służbie Celnej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz