Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dwaj kierujący w szpitalu

10:19, 24.05.2022 Aktualizacja: 10:13, 25.09.2025
Skomentuj Zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dwaj kierujący w szpitalu

Dozdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszłowczoraj, tj. 23 maja, po godzinie 16.00, w Rzuchowie, w gminie Dąbie w powiecie kolskim. Dwaj kierujący,z obrażeniami, zostali przetransportowani do szpitala.

–58-letnimieszkaniec gminy Dąbie, jadąc samochodem marki Volvo, znieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu,którym osobowym citroenem poruszał się 22-letni mieszkaniec takżegminy Dąbie. Doszło do czołowegozderzenia pojazdów. Obaj kierowcy z otarciami oraz stłuczeniami wokolicy klatki piersiowej i górnej części kończyn dolnychzostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenia wspólnie ztechnikiem kryminalistyki czynności wykonywali funkcjonariusze zPosterunku Policji w Dąbiu. Czynności prowadzone są w kierunkuwypadku, czyli art. 177 Kodeksu karnego – poinformował st. asp. Daniel Boła, oficer prasowy KPP w Kole.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%